Den här webbplatsen använder cookies. Läs mer »


Tack, jag förstår

Vecka 09
Lördag 29 februari
Grattis
Valuta
EUR 10.59 -0.01
GBP 12.3 -0.12
USD 9.6 -0.04
BÖRSEN 18:43
-3.17%

Kontakta OnePartnerGroup GGVV


Använd formuläret nedan för att kontakta oss på OnePartnerGroup GGVV

*Obligatoriska uppgifter

Skicka

Skickar...

Meddelandet är nu skickat. Vi återkommer till dig så fort vi kan.

Kontaktpersoner

Jaana Fransson



Telefonnummer: 0370-510561
E-post: jaana.fransson@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Martin Skogeryd



Telefonnummer: 0370 510562
E-post: martin.skogeryd@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Anna Lindow



Telefonnummer: 0370 510 563
E-post: anna.lindow@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Jonas Ragnarsson



Telefonnummer: 0370 510565
E-post: jonas.ragnarsson@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Alexandra Pepin



Telefonnummer: 0370 - 51 05 66
E-post: alexandra.pepin@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Ann-Marie Svensson



Telefonnummer: 0370 - 51 05 64
E-post: ann-marie.svensson@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Jennie Gunnarsson



Telefonnummer: 0371 – 39 41 02
E-post: jennie.gunnarsson@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Lotta Ryman



Telefonnummer: 0370 - 51 05 67
E-post: lotta.ryman@onepartnergroup.se

Kontakta mig

Alfred Larsson



Telefonnummer: 0371 - 39 41 01
E-post: alfred.larsson@onepartnergroup.se

Kontakta mig

NYHETER

OnePartnerGroup GGVV växer och får en större region

Gnosjöregionens lokalaste rekryterings- och bemanningsföretag utökar nu sin region och tar över ansvaret även för Falkenberg och Halmstad. OnePartnerGroup...

Rekryterings- och bemanningsföretaget OnePartnerGroup har för andra året i rad blivit utsedd till Karriärföretag.

Karriärföretag blir de bästa arbetsgivarna som erbjuder unika karriär- och utvecklingsmöjligheter. 2019 var första året som Onepartnergroup blev utsedd till...

LÄS ÄLDRE NYHETER

KONTAKTUPPGIFTER

OnePartnerGroup GGVV

(OnePartnerGroup GGVV )

Telefon: 0370 510560
Mail: jaana.fransson@onepartnergroup.se

Besöksadress:
Stansg. 2
33432
Anderstorp

Postadress:
Mogölsv. 4
55593
Jönköping

Webbadress:
www.onepartnergroup.se