Den här webbplatsen använder cookies. Läs mer »


Tack, jag förstår

Vecka 12
Onsdag 20 mars
Grattis Joakim, Kim
Valuta
EUR 10.42 -0.02
GBP 12.07 -0.12
USD 9.13 -0.06
BÖRSEN 18:40
-0.49%

Kontakta Mattssons i Anderstorp AB


Använd formuläret nedan för att kontakta oss på Mattssons i Anderstorp AB

*Obligatoriska uppgifter

Skicka

Skickar...

Meddelandet är nu skickat. Vi återkommer till dig så fort vi kan.

Kontaktpersoner

Ingvar Mattsson



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: ingvar.mattsson@fasteners.se

Kontakta mig

Emil Mattsson



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: emil.mattsson@fasteners.se

Kontakta mig

Anette Blomqvist



Telefonnummer: 0371-890 82
E-post: anette.blomqvist@fasteners.se

Kontakta mig

Mårten Wetterstrand



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: marten.wetterstrand@fasteners.se

Kontakta mig

Håkan Axelson



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: hakan.axelsson@fasteners.se

Kontakta mig

Pawel Debski



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: pawel.debski@fasteners.se

Kontakta mig

Lisbeth Lidbacken



Telefonnummer: 0371-890 00
E-post: lisbeth.lidbacken@fasteners.se

Kontakta mig

NYHETER

Generationsskifte i Mattssonskoncernen

Den första oktober tar Emil Mattsson över som VD för Mattssons i Anderstorp AB, då Ingvar Mattsson lämnar över rodret till äldste sonen efter fyrtio år på...

LÄS ÄLDRE NYHETER

KONTAKTUPPGIFTER

Mattssons i Anderstorp AB

(Mattssons i Anderstorp AB)

Telefon: 0371-89000
Mail: mattssons@fasteners.se

Besöksadress:
Depåg. 1
33433
ANDERSTORP

Postadress:
Box 134
33423
Anderstorp

Webbadress:
www.mattssons.com