Den här webbplatsen använder cookies. Läs mer »


Tack, jag förstår

Vecka 03 Måndag 17 januari Grattis Anton, Tony
Valuta
EUR 10.31 0.07 0.072
GBP 12.35 0.1 0.102
USD 9.03 0.1 0.096
BÖRSEN 17:30
0.00%

Börskursen på vår hemsida visar indexet Cboe SE 30 som representerar de 30 största svenska bolagen. Detta index följer OMXS30. Kurserna är 15 minuter fördröjda. Siffrorna levereras av Millistream.

Kontakta Swede-Wheel AB


Använd formuläret nedan för att kontakta oss på Swede-Wheel AB

*Obligatoriska uppgifter

Skicka

Skickar...

Meddelandet är nu skickat. Vi återkommer till dig så fort vi kan.

Kontaktpersoner

Hans Odin



Telefonnummer: +46 (0) 370 373707
E-post: hans.odin@swede-wheel.se

Kontakta mig

Annelie Sam

Kundtjänst

Telefonnummer: +46 370-37 37 95
E-post: annelie.sam@swede-wheel.se

Kontakta mig

Jessica Karlsson

Kundtjänst

Telefonnummer: +46 (0) 370 37 37 20
E-post: jessica.karlsson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Mats Persson

Försäljning

Telefonnummer: +46 (0) 370 37 37 13
E-post: mats.persson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Jens Ahlgren

Försäljning

Telefonnummer: +46 370 373725
E-post: jens.ahlgren@swede-wheel.se

Kontakta mig

Andreas Stillman

Försäljningschef

Telefonnummer: +46 370-37 37 04
E-post: andreas.stillman@swede-wheel.se

Kontakta mig

John Löw

Marknadschef

Telefonnummer: +46 370-37 37 08
E-post: john.low@swede-wheel.se

Kontakta mig

Andreas Hildingsson

VD

Telefonnummer: +46 (0) 370-37 37 06
E-post: andreas.hildingsson@swede-wheel.se

Kontakta mig

KONTAKTUPPGIFTER

Swede-Wheel AB

(Swede-Wheel AB)

Telefon: 0370373700
Mail: sales@swede-wheel.se

Besöksadress:
Nygårdsvägen 1
33573
HILLERSTORP

Postadress:
Nygårdsv. 1
33573
Hillerstorp

Webbadress:
www.swede-wheel.se