Den här webbplatsen använder cookies. Läs mer »


Tack, jag förstår

Vecka 04
Onsdag 27 januari
Grattis Göte, Göta
Valuta
EUR 10.1 0.01
GBP 11.44 0.05
USD 8.33 0.03
BÖRSEN 11:05
0.00%

Kontakta Swede-Wheel AB


Använd formuläret nedan för att kontakta oss på Swede-Wheel AB

*Obligatoriska uppgifter

Skicka

Skickar...

Meddelandet är nu skickat. Vi återkommer till dig så fort vi kan.

Kontaktpersoner

Annelie Sam

Kundtjänst

Telefonnummer: +46 370-37 37 95
E-post: annelie.sam@swede-wheel.se

Kontakta mig

Jessica Karlsson

Kundtjänst

Telefonnummer: +46 (0) 370 37 37 20
E-post: jessica.karlsson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Mats Persson

Försäljning

Telefonnummer: +46 (0) 370 37 37 13
E-post: mats.persson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Jens Ahlgren

Försäljning

Telefonnummer: +46 370 373725
E-post: jens.ahlgren@swede-wheel.se

Kontakta mig

Torbjörn Ahl

Försäljning

Telefonnummer: +46 370-37 37 03
E-post: torbjorn.ahl@swede-wheel.se

Kontakta mig

Jörgen Svensson

Försäljning

Telefonnummer: +46 370-37 37 24
E-post: jorgen.svensson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Andreas Stillman

Försäljning

Telefonnummer: +46 370-37 37 04
E-post: andreas.stillman@swede-wheel.se

Kontakta mig

John Löw

Marknadschef

Telefonnummer: +46 370-37 37 08
E-post: john.low@swede-wheel.se

Kontakta mig

Andreas Hildingsson

VD

Telefonnummer: +46 (0) 370-37 37 06
E-post: andreas.hildingsson@swede-wheel.se

Kontakta mig

Mikael Dravegård

Projektledare

Telefonnummer: +46 370-37 37 05
E-post: mikael.dravegard@swede-wheel.se

Kontakta mig

KONTAKTUPPGIFTER

Swede-Wheel AB

(Swede-Wheel AB)

Telefon: 0370373700
Mail: sales@swede-wheel.se

Besöksadress:
Nygårdsvägen 1
33573
HILLERSTORP

Postadress:
Nygårdsv. 1
33573
Hillerstorp

Webbadress:
www.swede-wheel.se